„Żyj świadomie - badaj się regularnie” - zapraszamy na spotkanie

Powróć do listy artykułów

Stoiska z usługami medycznymi, możliwość przeprowadzenia podstawowych badań oraz wykłady specjalistów czekają na uczestników spotkania, organizowanego już po raz trzeci przez MCZ pt. „Żyj świadomie - badaj się regularnie”, które odbędzie się 27 października w CK „Muza” w Lubinie przy ul. Armii Krajowej 1, w godz. 16.00 – 19.30.

Spotkanie ma charakter otwarty i bezpłatny – przy wejściu na salę wykładową obowiązują zaproszenia, które bezpłatnie można odebrać w kasie CK “Muza”.

W ramach programu, w godz. 16.00 – 18.00 (Hol CK Muza) będzie możliwość odbycia konsultacji z dietetykiem, połączonej z analizą masy ciała, pomiarem glikemii przygodnej, ciśnienia krwi, saturacji oraz pomiaru pojemności płuc (spirometria). Dodatkowo partnerzy z branży kosmetycznej, optycznej, trychologicznej mają do zaoferowania m.in. profesjonalne badanie skóry, komputerowe badanie wzroku, trychologiczne badanie skóry głowy, brafitterka oraz wiele innych. Z myślą o paniach przeprowadzone zostaną warsztaty samobadania piersi.

Między godz. 18.00 - 19.30 (Duża Sala Kinowa) zaplanowano wykłady specjalistów z dziedziny gastroenterologii, radiologii, ginekologii, onkologii i kardiologii.

Dodatkowo na uczestników czekają m.in. zaproszenia na bezpłatne badania Mammograficzne, USG piersi oraz badania PSA, które będzie można przeprowadzić w Miedziowym Centrum Zdrowia.

Zapraszamy zarówno Panie, jak i Panów . Jesteśmy przekonani, że wydarzenie będzie doskonałą okazją, żeby sprawdzić czy z Waszym zdrowiem wszystko jest w porządku.