Najcenniejszy dar jakim możesz się podzielić – zrób to 1 marca!

Powróć do listy artykułów

Oddanie krwi to bezinteresowny dar, który nic nas nie kosztuje, a może uratować zdrowie i życie innych. W KGHM pomaganie mamy we krwi, dlatego organizujemy wiosenną tego życiodajnego płynu. Zapraszamy do udziału szczególnie tych, którzy nigdy wcześniej nie oddawali krwi.

Aby ułatwić dostęp do możliwości oddania krwi zorganizowaliśmy mobilny punkt, który będzie przyjmował chętnych 1 marca pomiędzy godziną 12.30 a 15.30, na parkingu zewnętrznym Centrali KGHM w Lubinie. W tym krwiobusie, na miejscu, zostaną wykonane wszystkie badania i zakwalifikowane osoby będą mogły oddać krew. Nasi CUdowni krwiodawcy otrzymają zdrowy upominek - miód od CUdownych pszczół.

Zgłoś chęć udziału w zbiórce. Wyślij maila na adres: wolontariat@kghm.com, zadzwoń lub wyślij sms na numer: 887 661 991.

POWIEDZ INNYM
Powiedz o tej CUdownej akcji swoim znajomym, rodzinie i innym osobom, które mogą być zainteresowane oddaniem krwi.

PLANUJEMY KOLEJNE AKCJE
W tym roku planujemy zorganizować podobne akcje w innych miejscach Zagłębia Miedziowego, w Polkowicach, Legnicy i Głogowie.

CO POWINIENIEŚ WIEDZIEĆ
Krew może oddać każda zdrowa osoba pomiędzy 18 a 65 roku życia, ważąca co najmniej 50 kg.

Dowiedz się więcej. Tu najważniejsze info o krwiodawcach - Honorowe krwiodawstwo i krwiolecznictwo - Strona zawierająca artykuły na temat krwiodawstwa i krwiolecznictwa. Przeznaczona jest dla wszystkich honorowych dawców krwi. (krwiodawcy.org)