Hutnicza zbiórka krwi już 5 września

Powróć do listy artykułów

Chcesz dołączyć do szlachetnego grona honorowych dawców krwi? Albo już nim jesteś i chcesz wziąć udział w najbliższej akcji organizowanej przez Spółkę, a przy okazji otrzymać wspaniałe, pamiątkowe gadżety z logo KGHM?

Kolejna hutnicza zbiórka krwi organizowana w ramach projektu CSR: "Podaruj życie" zaplanowana jest już na 5 września! Wesprzyj wspólnie z nami ten szczytny cel i namów swoich znajomych. Zbiórka potrwa od godziny 12.00 do 15.00, a specjalny krwiobus będzie czekał na parkingu przy biurowcu Huty Miedzi Głogów.

Zgłoś się wcześniej, napisz na adres email: wolontariat@kghm.com lub zadzwoń do nas na tel. 887 661 991.

W akcji pomagają nam nasi wspaniali partnerzy, za co serdecznie dziękujemy i zapraszamy kolejne podmioty i organizacje, którym leży na sercu dobro osób potrzebujących pomocy.

Prowadzimy ją wspólnie z:

Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu, Oddział Terenowy w Lubinie.

Wspierają ją Kluby Honorowych Dawców Krwi działające w KGHM: 

Klub HDK PCK "Kropla Życia" przy ZG Polkowice- Sieroszowice,

Klub HDK PCK im. „Miedzianej Kropli Krwi” przy ZG Rudna,

Klub HDK PCK "Hutnicza Krew" przy Hucie Miedzi Legnica,

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Hucie Miedzi Głogów,

Klub HDK PCK " Serce Górnika" przy ZG Lubin,

Klub HDK Maltański Legion.

oraz: Straż Pożarna, Policja, KGHM Zagłębie Lubin i Polski Czerwony Krzyż. 

Pomaganie mamy we krwi!

Oddanie krwi to bezinteresowny dar, który nic nas nie kosztuje, a może uratować zdrowie i życie innych. W KGHM pomaganie mamy we krwi. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom, którzy w poprzednich akcjach.