Grupa wsparcia dla rodziców dzieci z depresją i zaburzeniami

Powróć do listy artykułów

W ramach "Programu profilaktyki depresji" Stowarzyszenie PAX w Lubinie zaprasza na spotkania grupy wsparcia dla rodziców dzieci z depresją i zaburzeniami emocjonalnymi. Projekt jest wspierany przez KGHM.

- Codzienna walka o zdrowie psychiczne własnych dzieci, odwiedzanie rozmaitych specjalistów i poszukiwanie właściwej diagnozy, a także dręczące poczucie winy (nie zawsze uzasadnione) powodują, że wielu rodziców zmaga się z wyczerpaniem, wypaleniem, zmęczeniem nie tylko fizycznym, ale i psychicznym. Chcemy umożliwić im zatroszczenie się o własne potrzeby i zapobiegać ich kryzysom psychicznym i emocjonalnym. Dlatego proponujemy spotkania, odbywające się raz w miesiącu, w spokojnej, życzliwej atmosferze - zapraszają przedstawiciele Stowarzyszenia PAX w Lubinie. 

 

Spotkania prowadzi dr Beata Bochnia, terapeuta rodziny, pedagog, mama i babcia. Będzie można spotkać innych rodziców, którzy mają podobne problemy, jak i zasięgnąć porady specjalisty.

Zajęcia są bezpłatne i anonimowe, a grupa ma charakter otwarty - można brać udział we wszystkich lub w wybranych spotkaniach. Zapisy prowadzone są telefonicznie, osobno na każde ze spotkań.

Terminy: 18.02.22, 18.03.22, 22.04.22, 20.05.22, 17.06.22. 

Chcesz skorzystać z tej oferty? Aby dołączyć do spotkań należy zadzwonić pod nr telefonu 697 672 275.